Programma

14-sep-1919:00Keurslagerij Floresteijn  –Wijnkoperij de Halve Maan
20:00Vakantiepark de Klepperstee  – Reclameverspreiding Bouwman
21:00Auto Koese  –Old Stars
21-sep-1919:00Dam Brood en Banket   –ZVT Goeree
20:00WETEC  –Vakantiepark de Klepperstee
21:00Stellendamse Leeuwen  –The A(ppie) Team
28-sep1919:00Jumbo Sperling  – Keurslagerij Floresteijn
20:00Echte Bakker Akershoek  –Dam Brood en Banket
21:00Meuleman Autoschade  –Bremer Bungalowverhuur
5-okt-1919:00Wijnkoperij de Halve Maan  –Auto Koese
20:00Stellendamse Leeuwen  – WETEC
21:00Jumbo Sperling  –Old Stars
12-okt-1919:00Meuleman Autoschade   –ZVT Goeree
20:00Bremer Bungalowverhuur  –Echte Bakker Akershoek
21:00Reclameverspreiding Bouwman  –The A(ppie) Team
9-nov-1919:00Stellendamse Leeuwen  –Reclameverspreiding Bouwman
20:00Keurslagerij Floresteijn  –Auto Koese
21:00Vakantiepark de Klepperstee  –The A(ppie) Team
16-nov-1919:00Bremer Bungalowverhuur  –Dam Brood en Banket
20:00Echte Bakker Akershoek  –ZVT Goeree
21:00Wijnkoperij de Halve Maan  –Old Stars
23-nov1919:00Vakantiepark de Klepperstee  –Stellendamse Leeuwen
20:00Meuleman Autoschade  – Dam Brood en Banket
21:00Jumbo Sperling  – Wijnkoperij de Halve Maan
30-nov1919:00Vakantiepark de Klepperstee  –Keurslagerij Floresteijn
19:45Auto Koese  –Stellendamse Leeuwen
20:30WETEC  –Reclameverspreiding Bouwman
21:15The A(ppie) Team  –Old Stars
7-dec-1919:00Keurslagerij Floresteijn  –Old Stars
20:00ZVT Goeree  –Bremer Bungalowverhuur
21:00WETEC  – The A(ppie) Team
14-dec-1919:00Echte Bakker Akershoek  –Meuleman Autoschade
20:00Jumbo Sperling  –Auto Koese
21:00WETEC  –Reclameverspreiding Bouwman
21-dec-1919:00Wijnkoperij de Halve Maan  –Keurslagerij Floresteijn
20:00Reclameverspreiding Bouwman  – Vakantiepark de Klepperstee
21:00ZVT Goeree  –Dam Brood en Banket
18-jan-1919:00Koese/St. Leeuwen   –Jumbo Sperling
19:45WETEC/Bouwman  –Wijnkoperij de Halve Maan
20:30Appie/Old Stars  –ZVT Goeree
21:15Klepperstee/Floresteijn  –Bremer Bungalowverhuur
1-feb-2019:00Old Stars  – Auto Koese
20:00Vakantiepark de Klepperstee  –WETEC
21:00The A(ppie) Team   –Stellendamse Leeuwen
8-feb-2019:00Keurslagerij Floresteijn  –Jumbo Sperling
20:00Dam Brood en Banket  –Echte Bakker Akershoek
21:00Bremer Bungalowverhuur  –Meuleman Autoschade
15-feb-2019:00Auto Koese  –Wijnkoperij de Halve Maan
20:00WETEC  –Stellendamse Leeuwen
21:00Old Stars  –Jumbo Sperling
29-feb2019:00ZVT Goeree  –Meuleman Autoschade
20:00Echte Bakker Akershoek  –Bremer Bungalowverhuur
21:00The A(ppie) Team  –Reclameverspreiding Bouwman
7-mrt-2019:00ZVT/Appie/Old Stars  – Echte Bakker Akershoek
19:45Koese/Leeuwen/Jumbo  –Meuleman Autoschade
20:30WETEC/Bouwman/Halve Maan  –Dam Brood en Banket
21-mrt2019:00Reclameverspreiding Bouwman  –Stellendamse Leeuwen
20:00Auto Koese  –Keurslagerij Floresteijn
21:00The A(ppie) Team  –Vakantiepark de Klepperstee
28-mrt2019:00Dam Brood en Banket  –Bremer Bungalowverhuur
20:00ZVT Goeree  –Echte Bakker Akershoek
21:00Old Stars  –Wijnkoperij de Halve Maan
4-apr-2019:00  –
19:45  –
20:30  –
11-apr-2019:00Stellendamse Leeuwen  –Vakantiepark de Klepperstee
20:00Dam Brood en Banket  –Meuleman Autoschade
21:00Wijnkoperij de Halve Maan  –Jumbo Sperling
18-apr-2019:00Old Stars   –Keurslagerij Floresteijn
20:00Bremer Bungalowverhuur  –ZVT Goeree
21:00The A(ppie) Team  –WETEC
9-mei-2019:00Meuleman Autoschade  –Echte Bakker Akershoek
20:00Auto Koese  –Jumbo Sperling
21:00Reclameverspreiding Bouwman  –WETEC
16-mei-2019:00  –
23-mei-19  –
  –